В Івано-Франківську тривають перевірки з легалізації найманої праці

 • Фахівці управління праці Івано-Франківської міськради спільно з муніципальною інспекцією та силами рейдової робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення щотижня проводять інформаційно-роз’яснювальна роботу серед підприємців.

  Цього тижня інспектори відвідали 78 суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на вулицях Івасюка, Вовчинецькій, Хриплинській. Інформували як підприємців, так і найманих працівників про ризики використання праці неоформлених працівників і про переваги офіційного працевлаштування, повідомляють в управлінні.

  Більшість підприємців розуміє всю відповідальність за ведення свого бізнесу і працює в рамках правового поля, зокрема щодо дотримання вимог трудового законодавства.

  Але, на жаль, під час інспектування виявлено 8 працівників, які працювали нелегально.

  В управління праці нагадують, що обов’язковою умовою правильного оформлення новоприйнятих працівників є вчасне повідомлення про їхнє прийняття податкової служби.

  За порушення вимог трудового законодавства, в тому числі в частині використання праці неоформлених працівників, існує фінансова відповідальність.

  До теми: Міська рада Франківська виділила локомотиворемонтному заводу 5 мільйонів гривень безповоротної допомоги

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!