В Івано-Франківську відбудеться ХІІ “Галицький бал”

Сьогодні, 5 листопада, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція “Галицького балу”, який відбудеться 12 листопада в драмтеатрі.

Цьогоріч це вже буде дванадцятий бал. Він приурочений до Міжнародного дня студента. На захід запрошують студентів, аспірантів, викладачів університетів міста, представників влади, ГО та волонтерів. “Це захід, який відноситься до елітарної культури. Але я бачила, скільки молоді цікавиться ним. Бал – виховує шляхетність і витонченість”, – розповідає заслужений працівник культури Лілія Борисевич та додає, що “Галицький бал” унікальний тим, що до нього долучають те, що було притаманне у 15-18 столітті.

Дрес-код “Галицького балу” незмінний: для дам – бальне або вечірнє плаття, а для кавалерів – фрак, смокінг або костюм з краваткою чи метеликом. Окрім того, в рамках заходу відбудуться майстер-класи з танців та етнопоказ дизайнера Марії Чуднової та школи “Ювентус”.

Також пані Ліля каже, що вперше на “Галицькому балу” танцюватимуть лауреати міжнародних конкурсів Микола Сисак та Лідія Васильків.

Голова студентського сенату Юрій Лодзяк каже, що цьогоріч новинкою є те, що батьки можуть не переживати за своїх малих дітей, оскільки їх розважатимуть аніматори.

Також він додає, що студенти готуються до балу. Ті, хто хоче удосконалити свої навички танців може відвідувати майстер-класи з танців, які проходитимуть в ПНУ.

Під час “Галицького балу” традиційно оберуть “Княжну балу”, “Кращий танець”, “Кращу сукню”, та “Кращу зачіску”.

Читайте також: В Івано-Франківську виступили «Хорея Козацька» та Олег Скрипка

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!