В Івано-Франківську відбудеться конкурс духовної фотографії INFINITUM

 • У Франківську відбудеться обласний конкурс духовної фотографії INFINITUM («Нескінечність»).

  Конкурс відбуватиметься дистанційно серед учнів закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої та вищої освіти, повідомляють в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ.

  Вік учасників – від 10 до 21 року:

  І вікова категорія – 10-14 років включно;

  ІІ вікова категорія – 15-17 років включно;

  ІІІ вікова категорія – 18-21 рік.

  Конкурс триватиме з 30 квітня по 9 червня 2024 року.

  Метою ініціативи є сприяння розвитку творчих здібностей та виховання естетичного смаку у дітей. Участь у конкурсі дозволить юним учасникам розкрити свій творчий потенціал, розвинути навички фотографування та сприятиме розвитку їх естетичного смаку, поширенню духовних цінностей серед дітей та молоді.

  Організатором конкурсу є Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ спільно з Департаментом освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківським обласним державним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

  Конкурс проводиться у номінаціях:

  «Коли я погляну на небо, діло рук Твоїх бачу….» (духовність природи) – фотографії природи, які передають її красу та духовну складову.

 • «Моє велике бажання – бути Людиною» (духовність людини) – портрети людей, які відображають їх віру та релігійні переконання.

  «Найвищий архітектор світу – Бог Всемогущий» (сакральна архітектура) – фотографії релігійних споруд, що відображають їх архітектурну красу та духовне значення.

  «Бо де двоє чи троє в Імʼя Моє зібрані, там Я серед них…» (свята та обряди) – фотографії релігійних обрядів та свят, які передають духовний зміст та значення цих подій.

  «Віра та мистецтво – відображення Божої величі» (духовність у мистецтві) – фотографії мистецьких творів, які відображають духовність та релігійні мотиви.

  «Лови летючу мить життя…» (духовність у повсякденному житті) – фотографії звичайних ситуацій та моментів у житті людей, які відображають їх духовну складову.

  «Misericordia: усе, що ви зробили одному з найменших моїх братів, ви мені зробили…» – відео про милосердя та добро у повсякденному житті (тривалістю до 3 хвилин).

  До теми: 120 тисяч писанок за 40 років створило подружжя українців у Бразилії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!