В Івано-Франківську відбулась виставка архівних документів

 • Сьогодні у приміщенні в Державного архіву області відкрили тематичну виставку архівних документів, присвячену 75-й річниці створення Української повстанської армії, до Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

  У  її відкритті взяв участь керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, який підкреслив важливість заходів, спрямованих на збереження історичної пам’яті, нашої української самобутності, відтворення героїчних сторінок національно-визвольної боротьби українського народу за свою державність, повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської ОДА.

  Директор Державного архіву області  Ігор Гриник наголосив на тому, що УПА розраховувала лише на підтримку українського народу. Це, за словами посадовця, був не рух опору, а національно-визвольна боротьба із чітко визначеною метою  – здобути  українську державу.

  Аналогів такої боротьби, яку вела ОУН і УПА в 1940–1950-х роках ХХ століття, не було і немає в світі до цього часу.

  Переглянули архівні матеріали вдалось студентам коледжу електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу працівникам Держархіву, представникам засобів масової інформації та громадських організацій.

 • Читайте також: У Коломиї пройде виставка-ярмарок спортивних та декоративних голубів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!