В Івано-Франківську відбулися інтелектуальні бої

У бібліотеці-філії №1, що в Івано-Франківську, відбулися змагання з шашок, класичних шахмат і шахмат на трьох серед дітей. В інтелектуальній олімпіаді змагалися учні 1-4 класів гуртка «Діти-Творці», що діє у ЗОШ №9 та №25, а також школярі, які відвідують гурток «Ігри Інтелекту».  

 «Інтелектуальні ігри сприяють всебічному розвитку дітей. Відвідуючи гуртки «Діти-Творці» та «Ігри Інтелекту» діти з користю проводять дозвілля, – розповідає організатор «Інтеліади» Артур Рус. – Граючи  в шашки, шахи, шахмати на трьох, “Номідо”, складаючи конструктори різних модифікацій та матеріалів, розв’язуючи головоломки, квести, вікторини, подані в інтерактивній формі, діти вчаться порівнювати, класифікувати, аналізувати і синтезувати  різні операції, розвивають просторову уяву, логіку та мислення. У процесі таких ігор у дитини пробуджується інтерес до отримання знань».

Читайте також: Сергій ФІЦАК: «Коли ти зупинишся, хтось піде вперед замість тебе»

Діяльність гуртків протягом трьох років здійснюється виключно на волонтерських засадах силами небайдужих людей. А «Інтеліада» відбулася в рамках річного звіту діяльності гуртка та масштабного проекту з інтелектуалізації, який щороку проводить Центр громадянських ініціатив «Зоря Карпатії».

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!