В Івано-Франківську відбулися спеціальні навчання з проведення аварійно-рятувальних робіт під час ДТП

 • В Івано-Франківську відбулися спеціальні навчання з проведення аварійно-рятувальних робіт на транспортних засобах під час ДТП.

  Навчання проходили у відповідності до меморандуму, укладеного між Прикарпаттям і урядом провінції Альберта (Канада), повідомляє пресслужба ДСНС в Івано-Франківській області.

  Участь у навчаннях взяли 24 рятувальники з 5 областей України: Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської. Інструкторський склад делегації складався з працівників пожежного департаменту канадського міста Калгарі.

  Рятувальників навчали ліквідовувати наслідки аварій, працювати із сучасним спецобладнанням та рятувати травмованих на різних навчальних локаціях.

  «Щороку на дорогах України гине понад 3 тисячі людей, а щодоби травмується більше 90, тому дуже важливо ефективно та швидко реагувати на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод, – зазначив начальник ГУ ДСНС України в області Володимир Чернецький. – Дані навчання є надзвичайно ефективними для українських рятувальників, адже це дає їм можливість навчитися застосовувати у своїй практичній діяльності нове аварійно-рятувальне обладнання та застосовувати найновіші методики рятування людей під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод з використанням передового закордонного досвіду».

  Загалом багаторічний досвід міжнародних навчань є хорошим майданчиком для обміну практичними знаннями, а також налагодження міцної співпраці між рятувальними службами країн світу.

  До теми: Рятувальники Прикарпаття вчать дітей мінної безпеки та поведінки з вогнем

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!