В Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя

Сьогодні у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Привітати освітян області з професійним святом завітали голови облдержадміністрації та облради Олег Гончарук і Олександр Сич, керівники освітніх закладів Прикарпаття, ветерани педагогічної праці, заслужені вчителі України.

Як зазначив Олег Гончарук, професія вчителя упродовж останніх років набула вагомої значущості, адже на педагога покладена важлива місія – виховання громадянина у національно-патріотичному дусі, майбутніх державних діячів, здатних впроваджувати необхідні реформи у різних сферах.

«У розвитку нашої держави роль вчителя є невід’ємною складовою, позаяк саме педагог першим прищеплює дітям любов до рідної землі, передає їм життєву мудрість, досвід, тепло свого серця, – наголосив очільник Прикарпаття. – У переддень свята висловлюю Вам щиру вдячність за невтомну працю, віддане служіння обраній справі – виховання молодого покоління, яке готове повсякчас боронити рідну землю, її свободу, незалежність і суверенність. Миру усім, злагоди та процвітання».

Олег Гончарук також зауважив, що прийнятий нещодавно Закон України «Про освіту» дасть поштовх до розвитку якісної і доступної освіти, нові можливості для всіх учасників освітнього процесу.

Читайте також: Зарплата вчителя не буде меншою за 9600 гривень, – Гриневич

У рамках святкування за вагомі внески у педагогічну науку, розвиток дошкільної, загальної, середньої, позашкільної і професійної освіти, впровадження нових передових технологій у навчання і виховання учнів та студентів, досягнення високих результатів освітян Івано-Франківщини нагородили обласною педагогічною премією імені Мирослава Стельмаховича, грамотами голів облдержадміністрації та обласної ради і грошовими преміями.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!