В Івано-Франківську відбувся благодійний ярмарок “Протидія самотності”

 • У рамках проекту “Протидія самотності” 10 квітня в Івано-Франківську відбувся благодійний ярмарок поруч із Івано-Франківським ляльковим театром ім. М. Підгірянки.

  Серед асортименту продукції, яка була представлена на ярмарку – солодка випічка зроблена з любов’ю: апетитні тістечка, торти, печиво, запашна кава, а також вироби ручної роботи від найталановитіших hand-made майстринь міста.

  Для найменших гостей ярмарки організатори підготували різноманітні майстер-класи, а також аквагрим (малюнок, що наноситься на шкіру за допомогою спеціальних фарб).

  Як зазначають організатори, платформа соціальних інновацій “ТРАНСФОРМАЦІЯ”,  в Івано-Франківському геріатричному центрі проживає близько 170 самотніх людей похилого віку. Однак ця проблема глибша, адже багато людей літнього віку знаходяться на межі бідності. Відтак до акції були запрошені волонтери-кухарі, продавці, зрештою, ті, хто готовий допомогти людям літнього віку.

  Кошти зібрані на ярмарці будуть спрямовані на організацію Пасхального кошика для малозабезпечених людей похилого віку та на закупівлю великодніх гостинців, з якими волонтери відвідають жителів Будинку пристарілих.

  Нагадаємо, відколи представники громадських організацій міста взялися за перевірку діяльності “волонтерів” і так званих благодійних фондів, сумнівних осіб, що збирали гроші на вулицях Івано-Франківська, стало менше.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!