В Івано-Франківську відбувся матч сезону

Сьогодні, 16 листопада, на стадіоні “Рух” відбувся матч франківського “Прикарпаття” із луцькою командою “Волинь”. Франківські вболівальники чекали на цю гру з нетерпінням. А напередодні на сторінці Прикарпатський ультрас навіть оприлюднили свою гнівну заяву. А в ній натякнули, що обидві попередні поразки луцькій команді не є достойними.

“Питання й непорозуміння почалися цьогоріч разом із матчами, на які букмекерські контори відмовлялися приймати ставки, а наші футболісти були не схожими на самих себе”, – йдеться у зверненні. – “Мова про поразку 1:3 1 травня в Івано-Франківську і 2:3 10 серпня в Луцьку. Ми досі не збагнемо, що то було”.

Врешті вболівальники підсумували: “Високоповажні гравці й тренери, ми віримо у вашу порядність і професіоналізм. Вийдіть і докажіть, що боретеся за рідне місто до кінця і не станете чиїмись підстилками за жодних обставин”.

Слід додати, що команда «Прикарпаття» фінансується із міського бюджету. А міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків каже, що про факти договірних матчів не знає.

Я точно проти них”, – підкреслює він. – “В будь-яких матчах я завжди команду налаштовую на максимальний результат. Інше питання, що вона повинна бути на пів голови вищою за грою. Тоді будуть перемоги. А коли команда не в усіх лініях має потужних гравців, то дуже важко. Тут тільки можна вигравати на великому бажанні. На жаль, цього не вистачає“.

Також він додав: якщо будуть такі факти, то буде звільняти і президента і тренера команди.

Сьогоднішній матч закінчився з рахунком 1:2 на користь “Волині”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!