В Івано-Франківську відкрили безкоштовний простір для студентів

 • Сьогодні, 14 листопада, в Івано-Франківську презентували проект «Paragraph».

  Відкритий студентський простір «Paragraph» стане комфортним робочим простором з хорошими меблями, Wi-Fi, освітленням та опаленням, а також з усім необхідним обладнанням для спільної творчої роботи та відпочинку.

  Paragraph, як зазначають організатори, буде абсолютно безкоштовним для відвідувачів і стане місцем зустрічі, роботи і відпочинку, проведення лекцій, презентацій, тренінгів і майстер-класів, змагань та перегляду фільмів.

  «Молодь хоче мати свої платформи, свої місця, де вони можуть відкрито спілкуватися і дискутувати. Це практика багатьох європейських країн, адже саме так народжуються нові ідеї. Тепер ми матимемо ще один осередок для студентів»,-  розповів Ігор Цепенда, ректор ПНУ.

  Віктор Лесик, ініціатор проекту навчається на четвертому курсі факультету міжнародних відносин.

  «Ідею проекту ми запозичили у студентів Київської політехніки. Починаючи проект, ми вирішували також одну зі своїх болючих проблем-відсутність зручного простору, де комфортно, є вайфай та мультимедіа»,-каже студент.

  У просторі проводитимуть численні зустрічі та лекторії для студентів. Також тут на студентів чекатимуть безкоштовні чай, кава та солодощі. Допомогу на створення простору студенти отримали завдяки «Бюджету участі» – 50000 гривень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!