В Івано-Франківську відкрили Меблевий парк

  • Сьогодні, 2 березня, в Івано-Франківську на території колишнього меблевого заводу відкрили Меблевий парк.

    Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків на своїй сторінці у соціальній мережі.

    «Закинуті приміщення колишнього меблевого заводу, який стояв пусткою понад 15 років, стали Меблевим парком. Дякую підприємцям, які долучились до створення важливого для нашого міста виробництва, адже, насамперед, – це нові робочі місця. На сьогоднішній день в Івано-Франківську ми звільнили виробництво від пайової участі. Це стратегічно правильно,бо той дохід, який у вигляді податків дасть таке підприємство місту в майбутньому, набагато більший.

    Важливо, що поруч є будівельне училище, випускники якого зможуть стати працівниками Меблевого парку. Для міста необхідно втримати якомога більше кваліфікованих кадрів. А якщо буде насичений ринок праці, конкуренція, підніматиметься рівень зарплатні. Для працівників – це один з визначальних критеріїв. Я бажаю новому підприємству процвітання та росту», – пише Марцінків.

  • Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!