В Івано-Франківську відкрили меморіальну дошку Дмитру Фреїку (фото)

 • Сьогодні, 2 вересня, в Івано-Франківську на фасаді Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника відкрили меморіальну дошку Дмитру Фреїку.

  Він — доктор хімічних наук, професор, засновник наукової школи напівпровідникового матеріалознавства.

  “Ми шануємо традиції, адже розуміємо важливість цього для нас. Потрібно завжди пам’ятати про тих хто частину свого життя віддав університету, щоб зробити його кращим і успішнішим. Саме до числа таких особистостей належить Дмитро Фреїк, це дивовижна постать, яка зробила для нашого університету багато”, – каже ректор ПНУ ім. Василя Стефаника Ігор Цепенда.

  Пам’ятну дошку розмістили у дворі Прикарпатського національного університету.

  “Чимало його студентів продовжили справу наставника й вже самі залишилися викладати у рідному університеті. Всі, хто його знав зізнаються, що це була світла постать. Таким пам’ятають Дмитра Фреїка студенти, колеги, рідні та близькі. Приємно, що колектив університету плекає пам’ять про таких видатних особистостей. Адже людина живе доти, доки живе пам’ять про неї”, – пише міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці у соцмережі. 

  Довідково : Дмитро Михайлович Фреїк — український учений у галузі напівпровідникового матеріалознавства. Доктор хімічних наук, професор. Заслужений діяч науки і техніки України (1993). Народився у с. Кішанів Галицького району Івано-Франківської обл. в селянській родині.

 • Нагадаємо, на стадіоні “Рух” відкрили пам’ятну дошку видатному футболістові.

   

  Фото – зі сторінки Руслана Марцінківа 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!