В Івано-Франківську відкрили новий салон бренду Skoda

 • Сьогодні, 11 січня, в Івано-Франківську офіційно представили «Альянс-ІФ» як  нового дилера бренду Skoda. Цю одну з найстаріших автомобільних марок вже давно полюбили українські автомобілісти, тому відновлення роботи на Прикарпатті з допомогою нового дилера не може не тішити.

  Директор «Альянс-ІФ» Михайло Горбачов розповів, що 2018 рік буде найпотужнішим з точки зору розвитку. За результатами 2017 року бренд Skoda зайняв Україні четверте місце і динамічно розвивається. Тому у цьому році він уже буде в трійці лідерів завдяки великому попиту на кросовери. Все тому, що це відмінні бюджетні автомобілі європейського виробництва. Сьогодні Skoda активно переймає всі напрацювання материнської корпорації Volkswagen і пропонує відмінну сучасну техніку за демократичною ціною.

  Михайло Горбачов підкреслює, що бренд Skoda цікавий тим, що автомобілі збирають в Україні. «Насамперед – це підтримка вітчизняного виробника. Деякі моделі комплектуються крупновузловим методом та мілковузловим, тому це дає додаткове робоче навантаження людям. Ми по максимуму будемо підтримувати цей бренд», – наголошує директор «Альянс-ІФ».

  Очікується, що у 2018 році бренд Skoda в Івано-Франківську налічуватиме 100 автомобілів  різних моделей. Втім, найпопулярнішими стануть Skoda Karoq, Skoda Octavia та Skoda Kodiaq. Тому клієнти цього бренду отримають вигідні умови щодо фінансування та страхування. До того ж кожен власник автомобіля марки Skoda через «Альянс-Маркет» матиме змогу обміняти його з доплатою на інший. Сервісне обслуговування автомобілів цієї марки здійснюватиметься на базі діючого підприємства «Алекс-ІФ», що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 7. А сам салон знаходиться за адресою вул. Галицька, 80.

  Крім того, Михайло Горбачов анонсував відкриття у грудні 2018 року нового  автоцентру Skoda, який знаходитиметься по вул. Калуське шосе. Його планують збудувати за рекордні терміни. Площа нового автоцентру становитиме 1600 кв. м. Це буде один з перших автоцентрів в Україні, який  на 100% відповідатиме стандартам виробника Skoda у світі.

  Директора ПрАТ «Арсенал Страхування» в Івано-Франківському регіоні Олександра Легінь повідомила, для покупців автомобілів бреду Skoda підготували акцію. Компанія дарує безкоштовне КАСКО на один місяць.

  «Ми впевнено і стабільно розвиваємось, тому входимо у трійку кращих страхових компаній на ринку України. В нас унікальні та очевидні переваги: індивідуальний підхід до кожного клієнта та виконання взятих на себе зобов’язань. Це дозволяє нам говорити про те, що ми надійна і відкрита страхова компанія», – зазначила Олександра Легінь.

  Придбати автомобілі бренду допоможуть вигідні умови від АБ «Укргазбанк». Директор Роман Вульчин наголосив, що постійне вдосконалення програм автокредитування дає можливість легко, доступно і швидко придбати такі автомобілі цієї марки.

  «Банк пропонує досить лояльні умови кредитування та вигідні стави по кредиту. Ставка на сьогодні 0,01% річних при першому внеску 60% вартості автомобіля. Максимальний термін такого кредиту – 7 років. Оформити кредит можна буде на території дилера салону Skoda та у відділеннях «Укргазбанку», – акцентував Роман Вульчин.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!