В Івано-Франківську влада візьме на себе частину витрат мешканців із встановлення індивідуального опалення: як це відбуватиметься

 • Івано-Франківська міська рада уже прийняли програму, яка дозволятиме допомогти із відшкодуванням вартості котла для мешканців, які переходять на індивідуальне опалення у цьому сезоні.

  Правда, це стосується тих будинків, які раніше обслуговувала «Станіславська теплоенергетична компанія» (СТЕК).

  Для оплати котла треба буде звертатися до газовиків, а міська влада через них оплатить його вартість. Про це розказав на ефірі “РАІ” міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, повідомляє «Галицький кореспондент».

  «У військовий час у нас є обмеження по фінансуванню, тому можемо робити тільки так, – розповідає очільник обласного центру. – Багато людей казали, що не потягнуть ці витрати, тому ми дійшли згоди, що ми купимо котли. Із зовнішніми мережами теж спробуємо допомогти, а от уже внутрішні і внутрішньо-будинкові – це вже мешканці самі».

  Хоча він нагадав, що діє ще й програма для мешканців пільгових категорій. Вони зможуть отримати матеріальну допомогу у розмірі 10-20 тисяч, якщо звернуться у міську раду. Марцінків попросив людей не затягувати і робити це поки літо, нагадавши, що минулого року були скарги посеред зими через те, що люди не встигли встановити автономку.

 • Також читайте статтю: “Треба працювати, щоб переходити на електрику”, – як Марцінків прокоментував залежність від російського газу.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!