В Івано-Франківську влаштують акцію “З читацьким квитком в музей — безкоштовно”

  • З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в Івано-Франківську анонсували спільну акцію міської бібліотеки та трьох музеїв Івано-Франківська — “З читацьким квитком в музей — безкоштовно”.

    Читацький квиток нового зразку був введений в дію у 2015 році. Він отримав форму банківської картки, тобто пластикова карта з штрих кодом на звороті для зчитування інформації про читача. На даний час власниками такої карти є більше 2 тисяч мешканців Івано-Франківська. В перші роки вона розповсюджувалась безкоштовно за рахунок партнерів міської бібліотеки, зараз її можна отримати в будь-якій з міських бібліотек-філії всього за собівартість виготовлення єдиного читацького квитка, інформують “Вікна“.

    З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, завдяки співпраці з музеями Прикарпаття, єдиний читацький квиток отримав ще одне застосування: окрім доступу до єдиного електронного каталогу книгозбірні та можливість читання електронних версій книг, це безкоштовне відвідування музеїв.

    До акції залучено Літературний музей Прикарпаття (вул. Богдана Лепкого, 27) та Івано-Франківський краєзнавчий музей (вул. Галицька, 4а), які можна безкоштовно відвідати з читацьким квитком 30 вересня впродовж дня, а також того ж дня з 9:00 до 13:00 музей мистецтв Прикарпаття (вул. Низова, 2).

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!