В Івано-Франківську нагородили кращих винахідників і раціоналізаторів області

20 квітня в Івано-Франківську відбулася обласна науково-практична конференція «Інтелектокористування – на терени міських, районних, селищних рад і територіальних громад», приурочена до Всесвітнього дня книги і авторського права.

У її роботі взяли участь та нагородили переможців обласного рейтингового огляду «Галицькі кмітливці-2017» заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк та міський голова Івано-Франківська  Руслан Марцінків.

Ігор Пасічняк привітав кращих винахідників і раціоналізаторів області від голови облдержадміністрації Олега Гончарука та наголосив на важливості залучення інтелектуального потенціалу й творчої активності жителів краю до реалізації стратегії економічного і соціального розвитку області.

Голова ОО “Товариство винахідників і раціоналізаторів України” Богдан Середюк проаналізував стан інтелектуального потенціалу Прикарпаття і окреслив пріоритетні завдання щодо впровадження інноваційних технологій  для успішного розвитку краю.

За його словами, вперше за кошти обласного бюджету за сприяння департаменту розвитку економіки, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації видано VIII щорічний каталог «Інтелектуальний продукт вчених, винахідників і раціоналізаторів Прикарпаття-2017».

Учасники науково-практичної конференції прийняли відповідну резолюцію та переглянули колекцію промислових зразків ексклюзивних моделей одягу ЦПТО №1 м. Івано-Франківська та дизайн-студії Марії Волосовської.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!