В Івано-Франківську вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

 • Сьогодні, 25 березня, в Івано-Франківську відбулось вшанування пам’яті В’ячеслава Чорновола.

  Акція відбулась без присутності великої кількості людей – через карантинні обмеження. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

  “25 березня 1999 року ми втратили Велетня. В’ячеслав Чорновіл покинув нас завчасно. Якби тоді Чорновіл взяв участь у президентських виборах – перемогли б національно-демократичні сили й новітня історія Української Держави складалась би зовсім інакше. Але обставини, які склалися, кличуть до боротьби. І навіть за 22 роки після своєї смерті В’ячеслав Чорновіл є прикладом для тисяч молодих патріотів України”, – пише Руслан Марцінків.

  За словами Марцінківа, щороку у день вшанування пам’яті Чорновола ми згадуємо про важливість втілення національної ідеї, за яку він боровся – і про те, що українці повинні вірити українцями, аби пліч-о-пліч будувати справжню Українську Державу.

  Довідково: В’ячеслав Максимович Чорновіл — український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в’язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років; Герой України (2000, посмертно). Лауреат Міжнародної журналістської премії імені Ніколаса Томаліна.

  До теми: В Івано-Франківську вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та бійців за Донецький аеропорт (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!