В Івано-Франківську вшанували В’ячеслава Чорновола

 • Сьогодні, 23 березня, відбулося віче з нагоди 19-ої річниці з дня загибелі Героя України В’ячеслава Чорновола. Вшанування традиційно провели біля його пам’ятника, щоб згадати події, пов’язані з видатним діячем.

  Віче розпочалося з молитви та покладання квітів до пам’ятника. В’ячеслав Чорновіл – український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу. Політичний в’язень СРСР був визнаний Героєм України посмертно. Вбивцю не знайдено і досі, та більшість людей переконані – винити потрібно його конкурентів на президентських виборах, перед якими і було вбито Чорновола.

  Вшанувати пам’ять Героя прийшли десятки людей, квіти до пам’ятника поклали і представники влади.

  “Трагедія загибелі Чорновола не була трагедією однієї родини, а завжди була трагедією всієї країни. Шануючи його пам’ять, ми маємо усвідомити , що правду і справедливість з верху не дають. Їх треба виборювати. Коли кожен усвідомить, що це як дихання, тоді це дасть можливість Україні розвинутися до такого рівня, яким його бачили ті, хто полягли”, – зазначив заступник міського голови Олександр Левицький.

  Нагадаємо, На Тисменничині відкрили меморіальну дошку В’ячеславові Чорноволу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!