В Івано-Франківську встановлять контейнери для непотрібного одягу

 • Сьогодні, 19 квітня, в Івано-Франківську відбувся прийом юридичних осіб у міського голови Руслана Марцінківа. До мера прийшли учасники БО «Небайдужі».

  За словами заступниці керівника фонду Ростислави Мартинюк, в Івано-Франківську існує проблема непотрібного одягу.

  «В кожного є непотрібний одяг і люди не знають, куди його дівати», – пояснила Мартинюк.

  Саме тому франківці придумали, що можна встановити в місті контейнери, щоб люди там залишали непотрібний одяг. А згодом його передаватимуть на благодійність.

  Три контейнери франківці планують встановити за кошти гранту від Urban Space. Також вони подались зі своєю ідеєю на Бюджет участі. Проте є проблема, вони не знають, як ці контейнери вигрузити із вантажівки. Мовляв, необхідне відповідне обладнання. Із цим благодійній організації має допомогти директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

  За словами франківців, такі контейнери вже встановлені в інших містах. У нас їх хочуть зробити чорними із наклейками. Крім того, контейнери зроблені так, щоб у них не залізали безхатьки.

  «Один із контейнерів буде встановлений на «Промприладі», де будуть інші треба буде узгодити із архітектурою», – зазначила Мартинюк.

  Також голова організації зазначив, що їм потрібне буде приміщення, де зберігатиметься, чиститиметься та сортуватиметься цей одяг.

  Нагадаємо, Маленькій прикарпатці потрібна допомога, для боротьби зі страшною недугою

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!