Вчора, 1 серпня, в Івано-Франківську встановили черговий цікавий та смачний рекорд України – найбільший Крокембуш із профітролей.
Рекорд поставила ресторація Profiterole з нагоди річниці. Вийшла гора з понад 1500 профітролей на 2,3 метра.
“Дух міста – це наші кав’ярні! Дякую за запрошення та щиро вітаю ресторацію Profiterole з вашою маленькою річницею, з 5-річчям! Щиро бажаю більше цікавих здобутків та багато вдячних постійних відвідувачів. Я щиро радію, що такі заклади є в нашому місті!” – зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
До теми: однорічна дитина накачала прес і побила рекорд України
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/08/116807133_3284443511578708_4586263587463840387_o.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/08/116872311_3284443128245413_8132188672175099797_o.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/08/116881851_3284443121578747_8076374991644903711_o.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/08/117054859_3284443451578714_5041356730907000859_o.jpg)