В Івано-Франківську висадили нову алею дерев (фото)

Сьогодні, 2 листопада, в Івано-Франківському міському парку висадили нову алею дерев.

Саджанці за свій кошт придбали франківські ІТ-компанії, які працюють в місті і об’єднані в ІТ-кластер. Дерева висадили у парку, попередньо проконсультувавшись з його дирекцією щодо виду саджанців і найкращого місця для них.

“Івано-Франківськ – прекрасне, комфортне і зелене місто, і якщо дерев стане ще більше, то це буде круто. Крім того, посадка дерев для нас дуже символічна. Адже ми, ІТ-галузь, допомагаємо розвиватися місту, і водночас самі лише починаємо розвиватись. Можна провести паралель із розвитком саджанців, які згодом виростуть великими, красивими і будуть тішити людей”, – розповів Юрій Кісельчук, директор з розвитку компанії “DevLight”.

Біля озера із лебедями висадили 12 дерев породи глід. Саджанці для цього купували вже дорослі. Їх вартість становить 25 тисяч гривень.

“Ми залюбки долучилися до цієї акції, бо одна з цілей нашої компанії – екологічна сталість. Зокрема, ми рахуємо викиди СО2, які продукуємо при роботі. Це така річ, яку ти не бачиш, але цей газ є скрізь, і практично будь-яка наша дія призводить до його викидів. Тож висадка дерев – один зі способів це компенсувати, за рахунок озеленення”, – сказала Ліза Кейль, копірайтерка ІТ-компанії Beetroot.

Нагадаємо, У середмісті Франківська висадили дев’ять молодих дерев

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!