В Івано-Франківську виявили мешканця Йорданії, який три роки тому мав покинути країну

 • Міграційна служба Івано-Франківської області звертатиметься до суду з позовною заявою про примусове видворення з України громадянина Йорданського Хашимітського Королівства.

  46-річного іноземця виявили працівники міграційної і патрульної служб на залізничному вокзалі в Івано-Франківську з квитком на потяг до Харкова, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на міграційну службу.

  “Поїздку довелося скасувати. Натомість вже напевне можна стверджувати, що українська історія цього чоловіка нарешті підходить до завершення”, – пишуть у дописі.

  Повідомляється, що ще три роки тому згідно з рішенням міграційної служби Харківської області громадянин Йорданії мав покинути територію України у примусовому порядку, як особа, що втратила законні підстави перебування в нашій країні (закінчення строку дії дозволу на використання праці іноземця).

  Крім того, щодо правопорушника приймали рішення про заборону його в’їзду в Україну на три роки.

  Відповідно до законодавства України тепер громадянин Йорданії очікуватиме на вердикт суду, який має розглянути позовну заяву міграційної служби про примусове видворення за межі України. Наразі ж “заблукалого” мігранта доправили до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом

  До теми: на Івано-Франківщині виявили двох нелегальних мігрантів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!