В Івано-Франківську виявили нелегальних таксистів

 • Працівники Головного управління ДФС в Івано-Франківській області спільно з працівниками Національної поліції, в травні 2019 року провели контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на встановлення та припинення діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів.

  Під час перевірок встановили факт надання послуг із пасажирських перевезень (таксі) в м. Івано-Франківську п’ятьма фізичними особами без державної реєстрації як суб’єкта господарювання, та однією фізичною особою-підприємцем без одержання ліцензії на провадження цього виду господарської діяльності, повідомляють у прес-службі ДФС.

  За результатами проведених перевірок, складені протоколи про адміністративні правопорушення, які направили в суд за місцем вчинення правопорушення. За них передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 грн до 34000 грн).

  У Головному управлінні ДФС зазначають, що з метою створення однакових конкурентних умов для ведення підприємницької діяльності, забезпечення безпеки пасажироперевезень та додаткових надходжень до бюджету, перевірки фізичних осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів, проводитимуться і надалі.

  Читайте також: В Івано-Франківську патрульні виявили водія таксі, який ледве зміг стати на ноги

 • є

  Фото – ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!