В Івано-Франківську виявили порушень в держзакупівлях майже на 140 млн грн

 • Сьогодні, 20 квітня, в конфренц-залі готелю “Станіславів” відбулась прес-конференція стосовно основних акцентів боротьби з корупцією в державних закупівлях у Івано-Франківській області.

  Організатори заявляють, що за 2015 рік на Івано-Франківщині провели державні закупівлі з порушеннями законодавства на понад 138 522 187,00 гривень. Зокрема, громадські активісти, експерти провели моніторинг державних закупівель на Івано-Франківщині.

  Так, за результатами моніторингу закупівель у Івано-Франківській області, експерти виявили порушення у 28 державних закупівлях на загальну суму 138 522 187,00 гривень і скерували 44 депутатських запити до правоохоронних органів, які в свою чергу повинні провести розслідування та з’ясувати всі обставини вчинених порушень.

  Станом на початок 2016 року розірвано вісім договорів на суму 20 635 923,00 гривень, відкрито два кримінальних провадження по п’яти закупівлях на суму 8 млн 566 тис. грн. Рекомендовано розірвати п’ять  договорів на суму 7 308 845,00 грн.

  Мирослав Сімка

  «За результатами поданої нами інформації ми очікуємо також на кадрові рішення щодо керівництва структурних підрозділів, у яких виявлено порушення на Івано-Франківщині» – коментує Мирослав Сімка, керівник проекту «Тендер і злочин», експерт з державних закупівель та член Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ.

  Нагадаємо, що тільки один відсоток українців готовий активно боротися з корупцією.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!