В Івано-Франківську визначили переможців конкурсу cоціальної реклами “Переваги тверезого життя”

«Бути тверезим – модно» – саме такою  була ідея конкурсу соціальної  реклами, проведеного університетом  Короля Данила. Впродовж місяця учні 9-11 класів надсилали своє бачення цієї проблеми у плакатах та відеороликах. Всього на конкурс старшокласники міста  надіслали 50 робіт.

До теми: У Галицькому районі визначили переможців конкурсу соціальної реклами

А 15 грудня в університеті відбулося нагородження призами та грамотами  переможців проекту. Автори-переможці отримали сертифікати на чверть, половину та повну оплату навчання в Університеті Короля Данила.

Діана Гаст, вихованка гуртка журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості, роботу якої визнано найкращою, розповіла, що спонувало її до участі. «Зараз дуже важливо заохочувати молодь до здорового способу життя. Я захопилась ідеєю показати наслідки вживання наркотиків. Працюючи над плакатом, думала про масштаби цієї проблеми», – каже Діана.

Проректор університету Олег Андрухів пообіцяв, що найбільш проникливі та креативні роботи потраплять на бігборди міста. Наголосив він і на важливості участі молоді у таких проектах: «Ми вважаємо, що молоді набагато легше достукатися до своїх однолітків, ніж нам. Молодь є активом, який здатен збудувати здорову націю».

Плакати переможців

Надія Тихонюк, гурток журналістики МЦДЮТ

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!