Заняття безкоштовні й розраховані на школярів та студентів віком від 14 до 18 років.
У школі підлітки зможуть опанувати теоретичну складову управління безпілотниками та на практиці навчитися керувати дронами різних типів. Працюватиме школа на базі освітньо-культурного та волонтерського простору «Гончаренко центр».
Арсен Андрейчук, ментор курсу, викладач освітнього простору, який пройшов аналогічні заняття під час навчання на військовій кафедрі та досконало розуміється на управлінні безпілотниками.
«Влітку я дізнався, що МОН планує впроваджувати подібні курси у шкільну програму, але скільки на це знадобиться часу – невідомо. Ми готові підставити плече державі та стати першими, хто здійснить цю амбітну мрію на практиці. Звісно, у майбутньому ми готові співпрацювати з місцевими школами та ділитися досвідом із колегами», – зазначає викладач.
Теоретична складова курсу передбачає вивчення історії та сфер застосування БПЛА, використання дронів на території України та знайомство з професіями, що пов’язані з виробництвом та використанням безпілотників.
У практичній частині підлітки спочатку навчаться керувати безпілотниками на симуляторах, а опісля – перейдуть до роботи зі справжніми дронами різних типів, зокрема й FPV, які активно застосовують на фронті наші захисники.
«Не треба лякатися теорії, адже це не авіамоделювання, тут немає складних математичних формул. Лише розуміння фізики та навички користування комп’ютером на рівні 7 класу. Натомість підлітки зможуть отримати практичний досвід пілотування різних типів БПЛА, дізнатися більше про безпеку польотів, включаючи планування маршрутів та навігацію. Крім того, це ще й важлива складова військово-патріотичного виховання», – додає Арсен Андрейчук.
До теми: Рекрутинг замість призову: затвердили нову концепцію військової кадрової політики