В Івано-Франківську запрацює “Наукове містечко” з інтерактивними науковими атракціями

  • Наприкінці весни в Івано-Франківську запрацює “Наукове містечко”, покликане розширити обізнаність жителів в галузі науки, зробити її доступнішою для широкого загалу, а також підвищити туристичний потенціал регіону.

    Містечко працюватиме на території Івано-Франківського національного технічного університету “Нафти і газу”. Ініціатива його створення належить групі молодих науковців.

    “Ми створюємо науково-навчальний центр, керівництво університету виділило площу під реалізацію цього проекту. Наукове містечко зможе відвідати кожен. Тут можна дізнатися про розвиток енергетики, інновації у цій галузі. Родзинкою буде інтерактивна взаємодія з об’єктами. Акцент робиться на відновлювальну енергетику”, – розповідає директор Науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики та екології, професор кафедри Енергетичного менеджменту та технічної діагностики, доктор технічних наук ІФТУНГ Максим Карпаш.

    У першу чергу це буде атракція, до того ж, наукова. Вона вирізнятиме Івано-Франківськ з-поміж інших українських міст. Це допоможе привернути додаткову увагу до регіону і зробити його привабливішим для туристів. Наразі окрім виділеного приміщення є кошти на реалізацію, багато обладнання уже закуплено. Відкриття планується весною, орієнтовна дата – День науки, який щорічно відзначається у третю суботу травня.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!