В Івано-Франківську запрошують на зіркову сімейну комедію «11 дітей з Моршина»

Сімейна авантюрна комедія “11 дітей з Моршина” вийде в прокат уже 3 січня 2019 року. Фільм створюється Solar Media за підтримки Міністерства Культури України.

Сьогодні, 22 грудня, у кінотеатрі «Космос» відбулася  прес-конференція з продюсером Сергієм Лавренюком, режисером Аркадієм Непиталюком та акторами Оленою Лавренюк, Ксенією Ждановою та Олександром Піскуновим, на якій розповіли про сімейну комедію «11 дітей з Моршина».

“Це фільм для дітей і  батьків. Сподіваюся, що обираючи між ним та Мері Попінс люди виберуть його”,- розповідає Сергій Лавренюк.

Також він додає, що зараз вийшло багато гарних українських фільмів і вони поборються за першість. У фільмі дуже багато відомих акторів, але на жаль їм не вдалося приїхати до Франківська. Лавренюк жартома зізнається: все тому, що велика кількість зірок зараз “по ялинках”, відтак вони не могли приїхати до Франківська, адже “косять капусту”.

“Моршин співпадає з Оушином, – каже Непиталюк, – ми обігруємо цю ідею, але не калькуємо фільму».

Він додає, що вони працювали з напівісторичними фактами, бо ніхто не знає чи Моршин був побудований на місці метеорита.

Бюджет фільму складає понад 15 мільйонів гривень, робота над стрічкою тривала рік.

У фільмі зібрано направду зоряних акторів. Це Ада Роговцева, Володимир Горянський, Гарік Корогодський, Ольга Фреймут, Олександр Скічко, Олена Лавренюк, Анатолій Анатоліч, Сергій та Сніжана Бабкіни, Ксенія Жданова, Олександр Піскунов, Людмила Смородина, Людмила Єфименко, Лєра Дідковська, Віталіна Біблів, Назарій Задніпровський. І, звичайно ж, 11 дітей, які і будуть рятувати світ від несправедливості.

Історія фільму розповідає про те, що за легендою Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал – осмій. В бажанні заробити легкі гроші, управителька ТРЦ Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю.

Саунд-продюсером фільму став відомий музикант, актор і тренер-переможець 8-го сезону «Голосу Країни» Сергій Бабкін. Саме він підбирав всю музику до фільму, а також написав саундтрек з одноіменною назвою фільму.

Після прес-конференції відбудеться фото- та автограф сесія. А далі глядачі зможуть переглянути допрем’єрний показ, після чого поспілкуються із акторами фільму.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!