В Івано-Франківську запрошують підприємців з галузі креативних індустрій до участі у проєкті

 • Підрядником проєкту виступає Івано-Франківська торгово-промислова палата в тісній співпраці з Івано-Франківською міською радою.

  Проєкт реалізується за підтримки ЄС та Уряду Німеччини. В межах проєкту «Амбасадори міста Івано-Франківськ» відберуть 10 експорто орієнтованих компаній, які отримають доступ до практичних знань та навичок у сфері торгівлі, маркетингових компонентів, проведення В2В зустрічей, ведення перемовин, презентації свого бізнесу та налагодження співпраці з іноземними компаніями, повідомляє Івано-Франківська торгово-промислова палата.

  Будуть проведені навчальні онлайн вебінари та 20 консультацій з кожним учасником по дві відповідно. Завершенням проєкту буде торгова місія представників МСП Івано-Франківська та Івано-Франківської торгово-промислової палати та Івано-Франківської міської ради «Посли міста Івано-Франківська» Чеської Республіки.
  ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВКИ ВІД МСП до 27 вересня 2023, 23:59.

  Якщо ваша компанія працює в секторі креативних індустрій, а саме крафтове виробництво або харчопереробна галузь, у вас від 5 до 100 найманих працівників, маєте продукцію готову до експорту або у вас є перший досвід експорту, то вас запрошують взяти участь в конкурсному відборі.

  Для цього слід заповнити гугл-форму:

  https://docs.google.com/…/1FAIpQLSd5E5Z3AUTO2i…/viewform

  Результати оприлюдняться 28 вересня 2023 року.

  Також читайте, що за словами місього голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, зараз є нагода скористатися можливостями міжнародних проєктів для започаткування бізнесу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!