В Івано-Франківську запрошують піти на побачення задля допомоги дітям-сиротам

 • Учора, 20 грудня, в Івано-Франківську розпочався аукціон побачень, створений за аналогією до львівського проекту. Усіх охочих запрошують долучитися, а зібрані кошти підуть на допомогу дітям-сиротам.

  “Ти йдеш на побачення – ми веземо діткам у дитячі будинки смаколики, іграшки чи одяг. Що може бути простіше і крутіше? Долучайся в групу і роби класні речі з нами!”, – йдеться на сторінці “Благодійний аукціон побачень Львів”.

  У сусідньому Львові найбільша сума з одного лоту складала 15 тисяч гривень, зазвичай суми значно менші. Стартова ціна побачення 10 гривень, ставки поступово підіймаються на суму не менше п’ять гривень. Для участі необхідно заповнити заявку. Особа, яка бере участь в аукціоні, може подати заявку лише раз. Тут вказуються ім’я, вік, ріст, адреса електронної скриньки, посилання на профіль у соцмережах, контактні дані. В аукціоні можуть брати участь особи, старші 18 років.

  На сторінці аукціону публікуються звіти про зібрані кошти та їхнє використання. Серед закладів, яким надали допомогу, інтернат у Старому Роздолі, в селі Сасів Золочівського району, допомога дітям з Авдіївки та онкохворим дітям.

  В Івано-Франківську аукціон стартував о 22.00. Уже є кілька заявок, більшість яких від хлопців. Отримані кошти організатори планують витратити на дитячі будинки на території області.

  1QoS-V28dQ4

  6BhCEXplBmk

  eeSJhAGSr5U

  EgtobXihLXs

  FdVQKy3zre4

 • Fgvaf5OTCv0

  idOyxKbQqrc

  X5H-Sx-GSKk

  Нагадаємо, що Роман Зозуля виставив свою медаль на аукціон, щоб допомогти бійцям АТО.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!