В Івано-Франківську зменшиться тариф на тепло

 • В Івано-Франківську люди будуть менше платити за тепло. Про це повідомили сьогодні, 25 вересня, на засіданні виконавчого комітету.

  За словами директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака, тариф на тепло впаде для абонентів СТЕКу.

  «Оскільки зменшилась ціна на газ, то треба відкорегувати тариф», – сказав Смушак.

  Він пояснив, що зміна буде не велика: для населення – на 5%, а для бюджетних установ – на 30%. Згодом СТЕК має підготувати конкретні цифри щодо цього питання.

  “Галицькому кореспонденту” чиновник пояснив, що тарифи для СТЕКу затверджує виконком, оскільки він не підпадає під регулювання Національної комісії як «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

  “Зараз правда є правова колізія. Прийняли новий закон “Про житлово-комунальні послуги” і в ньому змінилась назва самої послуги теплопостачання і змінився її зміст. Нових договорів з людьми СТЕК ще немає, вони будуть укладені фактично з 1 травня 2020 року. А ще вийшло так, що з 1 травня 2019 року виконавчий комітет не може коригувати тарифи”, – каже Смушак.

  Він додає, що ціна на газ зменшилась і це вигідно людям. Саме тому питання коригування тарифів винесли на сесію, а вона зобов’яже виконком привести тарифи СТЕКу у відповідність до нової ціни на газ.

 • Також головний комунальник міста додає, що для «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Національна комісія вже відкоригувала тариф ще у травні.

  Крім того Смушак наголошує, що ліміти на газ є в «Івано-Франківськтеплокомуненерго». Попередньо погодили і ліміти на газ для «Станіславської теплоенергетичної компанії».

  Нагадаємо: У Івано-Франківську розповіли, чи будуть піднімати тарифи на воду

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!