У калуських лікарнях зросла кількість хворих з Covid-19

 • Нещодавно на оперативній нараді у міськвиконкомі заслухали керівників закладів охорони здоров’я Калуської громади.

  Про це повідомляють “Вікна”.

  Загалом ситуація із захворюваністю на COVID-19 стабілізувалася. 

  На ранок 14 травня у лікарні лікувалося 62 пацієнтів (заповнено приблизно 17% ліжок проти 15% — станом на минулу п’ятницю, коли в лікарнях було 54 пацієнти). Зі 304-х кисневих точок в обох лікувальних закладах зайнятими є 23 (на 7 травня зайнятими були 18 кисневих точок).

  Генеральний директор Калуської ЦРЛ Іван Красійчук повідомив, що на ранок цього дня в лікарні є 40 хворих з коронавірусом та з підозрами (станом на минулу п’ятницю в цьому закладі їх було 41).

  За словами Івана Красійчука, лікарня згортає відділення, де раніше лікували “ковідних” пацієнтів, та переходить до лікування планових хворих: більшість відділень вже повернули свої профільні місця.

  У Калуській міській лікарні ситуація є менш оптимістичною. Як повідомив її керівник Микола Гудим, на ранок 14 травня тут є 89 хворих на 123 ліжка, з яких 23 — з коронавірусом та з підозрами (на минулу п’ятницю їх було 13).

  За словами Миколи Гудима, є недобра тенденція до збільшення кількості госпіталізованих: за тиждень з 30 квітня по 7 травня у лікарню поступило п’ятеро хворих, а за тиждень з 7 по 14 травня — вже 15.

  До слова, за минулу добу 115 прикарпатців захворіли на COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!