В МІУКу визначили, хто надаватиме комунальні послуги в Івано-Франківську

 • Сьогодні, 15 березня, в Івано-Франківську оголосили результати конкурсу від МІУКу з надання житлово-комунальних послуг на 2018-2019 роки. Заявки на участь у конкурсі подали 19 компаній.

  Всього змагалися за сім лотів:

  1. Прибирання прибудинкової території. Утримання спортивних і дитячих майданчиків.
  2. Обслуговування мереж холодного та гарячого водопостачання, водовідведення.
  3. Обслуговування зливової каналізації.
  4. Обслуговування електромереж.
  5. Прибирання сходових кліток.
  6. Технічне обслуговування ліфтів.
  7. Техобслуговування димових і вентиляційних систем.

  Комісія розподілила, хто ж і за що відповідатиме на кожному з округів.

  На 1 окрузі майже всі роботи виконуватиме ТОВ “Комфортсервіс ІФ”, лише обслуговуванням ліфтів займеться ПП СБ “Прикарпатліфт”.

  Будинки 2 округу прибиратиме ПП “Мій дім”, вони також утримуватимуть тут дитячі, спортивні майданчики, прибиратимуть сходові клітки та візьмуть на себе техобслуговування зливової каналізації. За обслуговування мереж холодного та гарячого водопостачання, водовідведення тут відповідатиме ТОВ “СервісІнвестІФ”, електромережі обслуговуватиме ТОВ “Станіслав ІВ”, ліфти – ПП СБ “Прикарпатліфт”. Техобслуговуванням димових і вентиляційних систем цього округу, як і багатьох інших, займеться ТОВ “Івано-Франківськпромсервіс”.

  Прибудинкову територію та ліфти 3 округу прибиратиме компанія ТОВ “Комунальні інвестиції”, яка й займеться утриманням дитячих і спортивних майданчиків. Обслуговування мереж холодного та гарячого водопостачання, водовідведення дозволили ТОВ “Позитив-сервіс ІФ”, обслуговування електромереж – ТОВ “Станіслав ІВ”, технічне обслуговування ліфтів – ПАТ “ОТІС”, димові і вентситеми обслуговуватиме ТОВ “Івано-Франківськпромсервіс”.

  Майже аналогічно ситуація склалася на 4 окрузі, ось тільки обслуговуванням мереж холодного та гарячого водопостачання, водовідведення займеться ТОВ “БортнікІФ”.

  Конкурс на прибирання прибудинкової території 5 округу не проводили, адже в МІУК вирішили спробувати взяти цей обов’язок на себе. Інші лоти розподілили наступним чином: обслуговування мереж холодного та гарячого водопостачання, водовідведення, техобслуговування зливової каналізації та електромереж  – ТОВ “Пасічна ІФ”, прибирання сходових кліток – ТОВ “Комунальні інвестиції”, технічне обслуговування ліфтів – СБП КП “Ліфткомплект”, димові і вентиляційні системи  – ФОП Кукуляк.

  6 округ прибиратиме ТОВ ЖЕО “Молодіжний”, вони також обслуговуватимуть електромережі. Мережі холодного та гарячого водопостачання, водовідведення обслуговуватиме ТОВ “Брод”, техобслуговуванням зливової каналізації та електромереж  займеться ТОВ “Сервіс Сіті ІФ”, прибиранням сходових кліток – ТОВ “Комунальні інвестиції”. За технічне обслуговування ліфтів відповідатиме ПП СБ “Прикарпатліфт”, а димові і вентиляційні системи обслуговуватиме ТОВ “Івано-Франківськпромсервіс”.

  У 7 окрузі багато робіт виконуватиме ТОВ “Позитив-сервіс ІФ”: це і прибирання прибудинкової території, і утримування майданчиків, обслуговування мереж холодного та гарячого водопостачання, водовідведення, техобслуговування зливової каналізації та прибирання сходових кліток. Електромережі обслуговуватиме ТОВ “Сервіс Сіті ІФ”, ліфти – “Прикарпатліфт”, а димові і вентиляційні системи також ТОВ “Івано-Франківськпромсервіс”.

  Майже всі лоти на 8 окрузі віддали ТОВ ЖЕО “Молодіжний”, лише обслуговуванням ліфтів займеться ПП “Західліфттех”, а димові і вентиляційні системи обслуговуватиме “Івано-Франківськпромсервіс”.

  9 округом натомість займеться ТОВ “Сервіс Сіті ІФ”. Це і прибирання прибудинкової території, і утримування дитячих, спортивних майданчиків, прибирання сходових кліток, і обслуговування електромереж, мереж холодного та гарячого водопостачання, водовідведення. Ліфти обслуговуватиме ПП “Західліфттех”, а димові і вентиляційні системи – ФОП Кукуляк. Обрати компанію, яка займеться обслуговуванням зливової каналізації, не змогли, однак Олександр Качанко зазначив, що рекомендуватимуть також ТОВ “Сервіс Сіті ІФ”.

  У 10 окрузі ситуація наступна: ТОВ “Комфортсервіс ІФ” візьме на себе прибирання прибудинкової території, утримання спортивних і дитячих майданчиків, обслуговування мереж холодного та гарячого водопостачання, водовідведення, обслуговування зливової каналізації, прибирання сходових кліток і техобслуговування димових і вентиляційних систем. Електромережі облуговуватиме “Станіслав ІВ”, а техобслуговуванням ліфтів займеться “Західліфтех”.

  Найбільше лотів на округах виграла ТОВ “Комфортсервіс ІФ” – всього 11 позицій. За інформацією YouControl, очолює його Любов Курчій, донька колишнього керівника ЖЕО №1 та попереднього директора ТОВ “Комфорт-Сервіс ІФ” Мирослава Курчія. Він помер від серцевого нападу у квітні 2015, і справою зайнялася його донька.

  ТОВ “Комунальні інвестиції”  виграло конкурси у трьох лотах, вісім позицій. Права на ТОВ належать Михайлу Сеньківу, колишньому депутату від ВО “Свобода”. Раніше, у 2015 році, про свої права на 50% цієї ж компанії в декларації вказувала Оксана Савчук, секретарка Івано-Франківської міськради.

  ТОВ ЖЕО “Молодіжний” створили на базі колишнього ЖЕО №8. ТОВ “Пасічна ІФ” теж пов’язане із колишніми “ЖЕКами”, засновником є Зиновій Карабін – колишній голова ЖЕО№5. Засновницею ПП “Мій дім” є начальниця ліквідованого ЖЕО № 2 Івано-Франківська Олександра Петрик. ТОВ “Сервіс Сіті ІФ” також створене замість колишного ЖЕО №9.

  Співзасновниками ТОВ “Станіслав ІВ” раніше зазначалися Віктор Синишин – очільник КП «Івано-Франківськміськсвітло», колишній інженером у КП «ЄРЦ» (тепер МІУК), депутат міськради від ВО “Свобода”, та екс-інженер ЄРЦ Василь Скиданчук, також депутат від ВО “Свобода”. Нагадаємо, їх звинувачували у корупційному правопорушенні – укладанні підрядних договорів з самими собою. Суд визнав їх винними, та покарання їм вдалося уникнути.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!