В.о. начальника Західного міжрегіонального управління ДПС Ірина Короткова розповіла про надходження до Держбюджету протягом трьох місяців 2021 року

 • Ірина Короткова, в.о. начальника Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, розповіла читачам газети “Галицький кореспондент” про надходження до Державного бюджету  протягом  трьох місяців 2021 року.

  Слід зазначити, що на обслуговуванні у Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків перебувають великі платники податків Західного регіону, в т.ч. платники Івано-Франківської та Закарпатської областей.

  У січні-березні 2021 року великі платники податків, які обслуговуються в Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, перерахували до Загального фонду Державного бюджету 2,5  млрд. гривень.

  У розрізі основних податків до Держбюджету надійшло: податку на додану вартість – 1,5 млрд.гривень. Так, платники податків забезпечили приріст надходжень в порівнянні з відповідним періодом 2020 року на суму 45 млн. гривень. Слід зазначити, що з початку 2021 року суб’єктам господарювання Західного регіону відшкодовано з Державного бюджету понад 914 млн.гривень податку на додану вартість.

  Крім того, великий бізнес перерахував до Державного бюджету 512 млн. гривень податку на прибуток,  акцизного податку – 306 млн. гривень, військового збору -102 млн. гривень.

 • Що стосується відрахувань на соціальні потреби населення, то з початку року великими підприємствами Західного регіону, сплачено 1,3 мільярди гривень.

  Також, у I кварталі 2021 року представники львівської бізнес-еліти перерахували 225 млн.гривень податку на доходи фізичних осіб. З них до Державного бюджету 56 млн.гривень (25%) та 169 млн.гривень (75%) до місцевих бюджетів.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!