В ОДА розповіли, які завдання стоятимуть перед прикарпатськими ВНЗ

 • В Івано-Франківську відбулася нарада із представниками прикарпатських вищих навчальних закладів щодо формування стратегії розвитку освіти області як складової Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.

  «Питання формування і розробки Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки є одним із пріоритетів керівництва обласної державної адміністрації. І наша ціль – розробити стратегічний документ, який буде не просто документом, виконаним на вимогу нормативно-правових актів. Ми хочемо побачити стратегію дієвою, яка буде враховувати інтереси усіх стейкхолдерів, створювати точки зростання для області. В процесі аналізу і пошуку сильних сторін ми хочемо знайти інструментарій, який даватиме максимальний ефект для розвитку області», – зазначив Дмитро Романюк, заступник голови ОДА.

  На переконання Віктора Кімаковича в освітній галузі вища освіта є тим локомотивом, який буде рухати стратегічний розвиток області.

  «Вищі навчальні заклади є одними із найбільших платників податків у місті та, відповідно, області. У стратегічному плані ми бачимо розвиток ВНЗ у двох секторах. Перший – це наукова база: залучення науковців, створення патентів, простору, де будуть розвиватися стартапи, тобто те, що може рухати нашу область вперед, точкою зростання. Другий – це виконання прямого завдання ВНЗ, а саме: підготовка студентів, збільшення їх кількості, у цей непростий час збереження кількості фахівців, зокрема й залучення іноземних студентів», – окреслив своє бачення пріоритетів очільник департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА.

  Під час зустрічі учасники обмінювалися думками, озвучували напрацювання, проблематику, висловлювали пропозиції щодо підвищення ефективності роботи у розвитку системи освіти області.

 • Домовилися, що у вищих навчальних закладах будуть створені робочі групи, які напрацюють пропозиції та визначать ключові напрямки розвитку. Найоптимальніші та найперспективніші будуть відібрані для Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.

  Нагадаємо, Івано-Франківська ОДА перейшла на безпаперовий документообмін

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!