В ОДА відзначили учасників презентації сучасної української книги

  • 10 листопада в облдержадміністрації відбулося вручення дипломів і подяк учасникам презентації сучасної української книжкової продукції «Сторінками української книги», яка була приурочена Дню української писемності і мови та 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

    “Щиро дякуємо усім видавництва, які долучилися до організації та проведення, вже другої за ліком, презентації сучасної української книжкової продукції «Сторінками української книги». Сподіваюся, що такими кроками ми зможемо не лише сприяти видавництвам, популяризації сучасної української книги, але і спільними зусиллями формувати якісно іншу українську свідомість”, – сказав Ігор Дебенко, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

    Перший заступник голови ОДА Сергій Басараб подякував за організацію такого чудового заходу та нагородив учасників та партнерів виставки дипломом та пам’ятним календарем. “Від імені голови ОДА та всього колективу адміністрації хочу подякувати Вам за значні зусилля, які Ви витратили, щоб провести цей захід, адже він дуже потрібний. Шкода, що мало таких заходів але адміністрація прикладе зусилля, щоб такі заходи відбувалися якомога частіше”, – зазначив Сергій Басараб.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!