В одній із поліклінік Франківська відкрили сучасний рентген-кабінет

 • Сьогодні, 5 червня, у міській поліклініці №5 міста Івано-Франківськ відкрили новий рентген-кабінет.

  Для цього закупили сучасний рентген вартістю 6 млн. грн. та капітально відремонтували приміщення, адже таке обладнання за вимогами повинне обслуговувати лише в спеціально облаштованих кабінетах. Йдеться про необхідну систему вентиляції, електричні мережі, і, звісно, комфортні умови лікаря та пацієнта.

  Про це на своїй сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків і наголосив, що левова частина фінансування на ремонт та обладнання – з міського бюджету, але колектив теж долучився коштами зі спецфонду, які заробили за медогляди:

  «Кожна поліклініка має те обладнання, яке найбільше потребує. Такий же рентген закупили для МП №3, зараз готуємо для нього кабінет. Поступово оновлюємо технічну базу всіх поліклінік, аби франківці отримували якісну діагностику», – зазначив мер.

  Лікар-рентгенолог Інна Семаків розповіла, що в день у поліклініці рентген проходить 30-40 людей, тому нова техніка була вкрай актуальною:

  «Раніше ми працювали на старому рентгені, родом з 70-х років. Новий апарат на кілька рівнів вищий за технічними параметрами. Рентгенограма – це запорука правильної діагностики. Новий апарат гарантує високу роздільну здатність зображення, видає знімок у цифровому форматі, що дуже зручно для пацієнта. Також зменшується час опромінення та діагностики», – зауважила Інна Семаків.

  Читайте також: Стометрівка 60-х та відкриття Космосу: в Івано-Франківську оживили історію 

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!