В одній з ОТГ Прикарпаття відкрили сучасний ЦНАП

 • 6 тисяч мешканців гірської громади на Прикарпатті отримають доступ до якісних адміністративних послуг.

  Про це повідомляє Івано-Франківський офіс з розвитку місцевого самоврядування.

  За багатьма послугами, які раніше можна було отримати лише у районному центрі, мешканці зараз можуть звернутись у Центр надання адміністративних послуг Витвицької сільської ради ОТГ.

  «Відтепер мешканці громади зможуть отримувати 125 адміністративних послуг безпосередньо у ЦНАП громади. Це найпопулярніші групи послуг – присвоєння адреси, реєстрація місця проживання, а також послуги РАЦС (видача свідоцтва про народження, реєстрація шлюбу), земельні послуги. У ЦНАП також працюватиме державний реєстратор, який зокрема, забезпечуватиме державну реєстрацію бізнесу», – розповідає начальник відділу ЦНАП Витвицької ОТГ Наталія Юсип.

  Для відкриття Центру надання адміністративних послуг громада доклала чимало зусиль. Основним питанням, за словами голови громади Миколи Шикора, було обладнати приміщення.

  «Для цього довелося провести повну реконструкцію приміщення сільської ради, яка тривала майже два роки. У ремонт будівлі, де розмістився ЦНАП, сільська рада вклала приблизно 400 тисяч гривень», – говорить голова Витвицької ОТГ Микола Шикор.

  Персонал Центру надання адміністративних послуг сьогодні це сім працівників, чотири з яких працюватимуть на віддалених робочих місцях в старостинських округах. Всі працівники пройшли навчання з п’яти модулів щодо роботи належного ЦНАП, що засвідчено відповідними сертифікатами. 

  Окрім того, що важливо для гірської громади з складною територіальною доступністю, у місцевому ЦНАП надаватимуть усі 40 видів соціальних послуг включно з призначенням державних соціальних допомог. Громада також закупила обладнання для паспортної станції, яке зараз підключають і незабаром запустять для повноцінної роботи. Тож вже у 2020 році мешканці зможуть отримувати ID-картки та закордонні паспорти.

  Нагадаємо: Кабмін “забув” про шість ОТГ Прикарпаття

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!