В одному з ліцеїв Яблунівської ТГ оновили харчоблок (фото)

 • Днями відбулося урочисте відкриття харчоблоку Уторопівського ліцею Яблунівської територіальної громади.

  Модернізація об’єкту стала можлива завдяки сприянню депутатів, меценатів, а також виділеним коштам із місцевого бюджету Яблунівської територіальної громади та великій праці технічного персоналу цього закладу.

  Участь у відкритті харчоблоку взяла т.в.о начальника Косівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Вікторія Фейчук, котра вручила керівництву ліцею паспорт закладу загальної середньої освіти на 2021-2025 р., що був розроблений Головним управлінням за участі департаменту освіти ОДА і має на меті вивчення стану матеріально-технічної бази навчального закладу.

  У процесі підготовки об’єкту придбали та встановили нове технологічне обладнання, провели якісний ремонт харчоблоку: придбали та встановили нові двері, облаштували облицювальною керамічною плиткою стіни та підлогу всіх наявних приміщень.

  “Харчоблок зазнав суттєвих змін, відтепер у ліцеї нова кухня, чудові умови для роботи кухарів, а головне – тепер дітям тут зручно, затишно і безпечно”, – кажуть у Держпродспоживслужбі.

  Читайте також: В одному з ліцеїв Франківська оновили їдальню (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!