В Польщі затримали українця, якого розшукував Інтерпол

 • Функціонери Прикордонної служби з Медики (Підкарпатське воєводство) затримали 34-річного українця, на якого французька влада видала європейський ордер на арешт. Чоловіка підозрюють у нелегальному перевезенні іммігрантів з Франції до Великої Британії, передає Польське радіо.

  Як повідомила прессекретар Бескидського відділу Прикордонної служби майор Ельжбєта Пікор, чоловіка затримали під час перевірки пасажирів автобуса, який їхав із Польщі через прикордонний перехід у Медиці.

  Ельжбєта Пікор пояснила, що українця підозрюють в участі у злочинній групі, яка перевозила іммігрантів з Франції до Великобританії на човні, використовуючи Ла-Манш. Інтерпол шукав підозрюваного в десятках країн світу. Чоловік перебував у Польщі легально і повертався до свого рідного міста в Україні:

  «Коли його затримали прикордонники, він був абсолютно здивований і не очікував такого перебігу подій», – додала прессекретар Бескидського відділу Прикордонної служби.

  З початку 2019 року підкарпатські прикордонники вже затримали понад 250 осіб, розшукуваних польською владою та правоохоронними органами інших європейських країн.

  До теми: на Івано-Франківщині організовували нелегальну міграцію за кордон.

  Фото – ілюстративне.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!