В Угорниках відкрили новий дитячий садок

 • 27 серпня відбулося відкриття нового дитячого садочку в селі Угорники.
  Його будівництво завершилося завдяки сприянню депутата міської ради Романа Онуфріїва, голові обласної ради Олександру Сичу, та міському голові Руслану Марцінківу. Контролювала процес сільський голова Любов Атаманчук, повідомили на сайті МВК.
  Міський голова Руслан Марцінків під час урочистого відкриття зауважив, що будівництво дошкільних закладів у приміських селах – необхідний крок у формуванні дошкільної освіти. “На цьому завершився лише перший етап становлення садочка – його будівництво, а попереду, насправді, найскладніше, але водночас трепетне та відповідальне – виховання підростаючого покоління українців.
  Завдяки сприянню голови обласної ради, старанням депутата міської ради від цього округу Романа Онуфріїва та невтомності сільського голови села Любові Атаманчук цей ДНЗ вдалося завершити. Й уже першого вересня сюди вперше зайдуть маленькі мешканці села Угорники.
  Сподіваюся, що у “Солов’ятку” діткам буде весело та цікаво вивчати нове й готуватися до наступного етапу в їхньому житті. Адже все найкраще дітям – вони майбутнє нашої країни”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!