В Угорниках відновили будівництво каналізації (фото)

В селі Угорники Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади відновилася робота з монтування каналізаційної насосної станції. 

Про це інформують на сайті міського голови Івано-Франківська. 

Зараз відсутність каналізаційної системи – одна з основних проблем, каже сільська голова Угорників Любов Атаманчук. За її словами, село густонаселене і кожен має у дворі свій індивідуальний септик. 

«Це будівництво надзвичайно важливе для життя людей у нашому селі, бо так ми зможемо бути впевнені в екологічних показниках, зокрема, якості води», –  пояснює Атаманчук.

Об’єкт розпочали будувати ще у 2007 році, але через недофінансування та інші організаційні причини будівництво зупинили. Наразі уже завезена каналізаційна насосна станція, у яку будуть збиратися стоки та далі подаватися напірною каналізацією до самопливного колектора.

“Це – важливий перший етап, що в майбутньому дасть можливість завершити будівництво каналізаційних віток вулицями села і мешканці будуть мати можливість підключитися”, – говорить Любов Атаманчук.

Найближчим часом тут планується обгородження станції, потім – гідравлічні випробування напірного колектора і, якщо все буде добре, системи запрацюють.

«Дуже важливо в контексті розвитку нашої громади продовжувати будувати каналізацію. Роботи тривають, надіємося, що цього року вдасться завершити перший етап будівництва», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, що село Угорники – це одне з сіл, яке увійде до Івано-Франківської ОТГ. Загалом їх буде 12. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!