В Україні 100 тисяч українців не виїдуть за кордон через несплату аліментів

  • За інформацією Міністерства юстиції України, кожне четверте судове рішення стосується стягнення аліментів.

    Як повідомив міністр Павло Петренко, нині в нашій державі налічується більше 600 тисяч злісних неплатників грошей своїм дітям, повідомляє ресурс «7 днів».

    Після запровадження цьогорічного лютого жорстких законодавчих заходів до батьків-боржників майже 100 тисяч з них отримали заборону на виїзд за кордон, майже 90 тисячам заборонено керування транспортними засобами, «табу» на користування зброєю та на полювання отримали понад 80 тисяч.

    Міністр юстиції також повідомив, що для тих аліментників, хто, умовно кажучи, не має нічого офіційного і легальних доходів, запроваджено суспільно корисні роботи. І вперше в Києві Солом’янський суд спрямував такого горе-батька відпрацювати 150 годин на користь суспільства. А загалом у державі вже складено більше 8 тисяч протоколів на неплатників аліментів, які невдовзі і прибиратимуть вулиці, парки, узбіччя, впорядковуватимуть населені пункти.

  • Глава Мін‘юсту також поінформував, що наступним кроком розв‘язання проблеми примусового стягнення аліментів стане збільшення їхнього мінімального обсягу.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!