Ажіотаж на ринку дров: відкриють інтернет-магазин для всієї країни

 • На сьогодні на ринку дров – певний ажіотаж, адже українці активно запасаються ними на зиму.

  Процедуру закупівлі дров суттєво спростили, а невдовзі запустять роботу ще й відповідного інтернет-магазину.

  Порівняно з минулим роком, ціна на дрова в Україні зросла приблизно на 25%.

  Про це розповів голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець у прямому ефірі “1+1” в рамках спільного інформаційного телемарафону, пише “ТСН”

  “Українці вже так активно запасаються дровами. На ринку спостерігається певний ажіотаж, але я запевняю, що все буде добре. До опалювального сезону кожна родина, кожне підприємство буде забезпечене дровами”, – сказав очільник Держлісагентства.

  Він також повідомив про суттєве спрощення процедури виписки дров. 

  “Сьогодні треба звернутися безпосередньо в лісництва. Їх у нас в Україні – 1560 плюс інші лісокористувачі, де ви можете зробити заявку на дрова, оплатити її або через “Приват 24″, або через термінал, і потім вирішити питання стосовно доставки. Можна замовити з доставкою, можна забрати дрова просто в лісі”, – пояснив Болоховець.

  Крім того, він повідомив, що міністр захисту довкілля Руслан Стрілець поставив завдання – до початку опалювального сезону створити інтернет-магазин дров, який буде уніфікований для всієї країни. Тобто, не виходячи з дому, можна буде замовити дрова будь-якої породи, а також колоті або не колоті.

  “Порівняно з минулим роком, ціна на дрова зросла приблизно на 25%. Передусім це пов’язано зі зростанням цін на енергоносії, пальне, які використовуються для заготівлі дров. Ціну на дрова встановлюють обласні адміністрації”, – розповів голова Держлісагентства.

  “Ціна різна. На Півночі, звичайно, дрова дорожчі – в межах від 500-600 гривень за метр кубічний. На Півдні, на Заході вони дешевші – більше 200 гривень за метр кубічний. Я маю на увазі дрова заготовані, які знаходяться в лісі. Звичайно, транспортування, рубання, переміщення – це суттєві додаткові витрати”, – додав посадовець.

  Читайте також: Рада тимчасово заборонила стягувати борги за комуналку, але це стосується не всіх

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!