В Україні достроково виконали план щодо накопичення газу в сховищах для опалювального сезону

 • Обсяг природного газу в сховищах сягнув необхідних 14,7 мільярда кубометрів.

  Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко, якого зацитувало Міненерго, повідомляє УНН.

  «Станом на 19 вересня загальний обсяг природного газу в підземних сховищах (ПСГ) сягнув 14,7 млрд кубометрів. Отже, план Кабінету Міністрів України з досягнення показника прогнозного балансу природного газу в сховищах, необхідного для проходження опалювального сезону, вдалося виконати достроково», – заявив Галущенко.

  Міністр додав, що таких результатів вдалося досягнути завдяки ефективній роботі нового менеджменту НАК «Нафтогаз України» та злагодженій роботі всіх компаній газової сфери – АТ «Укргазвидобування», АТ «Укртрансгаз» та Оператора ГТС України.

  «Сьогодні вся енергетична та нафтогазова галузь активно готується до нового опалювального сезону, який буде проходити в умовах російських атак. Накопичення газу в наших сховищах із випередженням графіка – важливий внесок у забезпечення енергетичної безпеки країни», – зазначив міністр.

 • Нещодавно Проєктом енергетичної безпеки USAID було опубліковано звіт щодо стрес-тесту, ініційованого Міненерго та змодельованого міжнародною експертною групою. За його результатами, українська ГТС та ПСГ готові успішно працювати в умовах воєнних викликів та у разі припинення транзиту російського газу.

  Читайте також: На випадок блекауту: на долинському водоканалі встановлять сонячну електростанцію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!