В Україні хочуть запустити онлайн-майданчик для продажу деревини

 • Незабаром в Україні з’явиться онлайн-майданчик з продажу деревини, що працюватиме за принципом аукціону. Про це під час брифінгу повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає кореспондент УНН:

  Ми домовились, що незабаром весь продаж, всієї деревини, що рубається в Україні, буде відбуватися через онлайн-майданчики — аукціони”, — повідомив Гончарук.

  Прем’єр зазначив, що прямі угоди, що часто призводять до корупційних схем, мають залишитись у минулому.

  Тобто оцих угод, „підковьорних“ — не буде, вони пішли в минуле. Доручення керівнику агентства лісових ресурсів, новому, якого я сьогодні представив керівникам областей, було надано. Через декілька тижнів проконтролюємо результати, подивимось на ефект. Я абсолютно впевнений, що результати ми скоро побачимо”, — додав Гончарук.

  Так, незаконні рубки деревини мають піти в історію, а люди, які цим займались, “мають піти з цієї галузі: добровільно, якщо не скоїли ніяких злочинів, щодо інших — правоохоронні органи мають зробити свою роботу, і вони мають піти за ґрати”.

 • Прем’єр також зазначив, що вже визначені пріоритетні напрямки роботи, серед яких — аудит.

  “Ми зараз визначили пріоритетні області, ці області найбільш „заліснені“: Полісся, у тому числі Рівненська, Волинська, Чернігівська, Сумська області. Це перш за все Карпати — Закарпаття. У цих областях буде проведено тотальний аудит підприємств, які займають рубкою лісів незалежно від форми власності”, — резюмував Гончарук.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!