В Україні медичні маски стали найпопулярнішим товаром для контрабанди, обійшовши цигарки

 • За минулі вихідні, 14-15 березня, в Україні найбільш популярним для контрабанди товаром стали медичні маски, обійшовши контрабанду цигарок, повідомляє “Укрінформ“.

  Про це під час брифінгу щодо заходів протидії поширенню коронавірусної інфекції сказав голова Державної митної служби Максим Нефьодов:

  “У нас за ці вихідні маски стали найбільш популярним товаром для контрабанди з України, вже більше, ніж цигарки. Тільки за вихідні зупинено експорт 130 тис. штук масок різних типів. Хотів би звернутись до бізнесу (із закликом – ред.) проявляти соціальну відповідальність та не наражати себе на небезпеку і кримінальні справи”, – сказав Нефьодов.

  Як повідомляв “Укрінформ”, Кабінет Міністрів України заборонив експорт медичних масок та інших засобів захисту через зростання попиту на них серед українців, який пов’язаний із коронавірусом.

  Заборона набрала чинності з 12 березня і буде діяти щонайменше до 1 червня, але якщо в країні внутрішня потреба буде заповнена швидше, то це обмеження на експорт скасують.

  Фото – ілюстративне (джерело).

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!