В Україні може з’явитися поліцейська академія

Для підготовки досвідчених кадрів та майбутніх керівників слід створити сучасний навчальний заклад, вступити до якого матиме шанс кожен громадянин.

Про це заявила глава Нацполіції України Хатія Деканоідзе в ефірі “5 каналу”, передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу МВС.

Вона зазначила, що освітні заклади залишилися у системі МВС. Проте одним із завдань, які глава Національної поліції поставила перед собою – створити сучасну Національну поліцейську академію. З цією метою Хатія Деканоідзе має намір звернутися по допомогу до стратегічних партнерів України. Створення поліцейської академії вона вважає сучасним методом і системним підходом до питання підготовки кадрів для Нацполіції.

“Я це обов’язково зроблю, тому що вважаю, що це важливо”, – наголосила Деканоідзе.

Глава Нацполіції України висловила припущення, що протягом п’яти років в України буде сучасна Національна поліція. Тим часом зараз слід зробити так, щоб поліція виконувала лише притаманні їй функції. Глава Нацполіції також запевнила, що по завершенні перших 100 днів роботи поліції вона готова їх публічно обговорити.

im578x383-академія1

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!