В Україні очікується високий урожай яблук

 • В Україні очікується надзвичайно високий урожай яблук та ціни на рівні 2019 року, коли ці плоди в магазинах коштували 7 грн/кг.

  Про це повідомляє  agronews.ua.

  Президент Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Тарас Баштанник очікує, що урожай яблук буде надлишковим не лише в Україні, а й у багатьох європейських країнах.

  Це означає, що ціни на яблука в торгівлі впадуть до рівня 2019 року, коли ці фрукти коштували близько 7 грн/кг. Ця ціна суттєво відрізняється від цін з 2020 року, коли садівники продавали яблука найвищої якості за ціною 35 грн/кг.

  Яблука з України мають любителів у всьому світі. Виробники успішно доставляють їх до Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів, країн ЄС та Сінгапуру.

 • «Українцям набагато легше відправляти врожай у європейські країни, оскільки в цьому напрямку створена зручна логістика автомобільного транспорту, – пояснює видання. – Складніше доставляти фрукти в азіатські та арабські країни, тому що морські перевезення створюють багато проблем. Це триває довго і вимагає спеціалізованого зберігання фруктів, що збільшує вартість усієї операції».

  До теми: Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів хочуть приватизувати

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!