В Україні пенсіонерам можуть надати додаткову грошову допомогу: як і де отримати

 • В Україні постраждалі від російської агресії та незахищені верстви населення, зокрема й пенсіонери, можуть отримати додаткову грошову допомогу від міжнародних організацій.

  Так, Міністерством соціальної політики України для цього була створена соціальна платформа “єДопомога”, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “ТСН”.

  Як подати заявку

  Заявка на виплату грошової допомоги для пенсіонерів від міжнародних організацій заповнюється і подається на інформаційній платформі “єДопомога” – https://edopomoga.gov.ua.

  Для цього потрібно зайти на платформу “єДопомога”. Там треба натиснути “Виплати від міжнародних організацій”, а потім “Заповнити заявку на допомогу”, вказавши реквізити рахунку у форматі IBAN.

  Зазначається, що спочатку дані заявника перевіряють представники Мінсоцполітики за допомогою баз даних та реєстрів, але саме рішення щодо надання допомоги відповідної категорії населення та сум виплат ухвалюють міжнародні організації.

  Яка сума допомоги

  Протягом трьох місяців пенсіонери, заявку яких прийняли, отримуватимуть допомогу в розмірі 2 220 гривень. Тобто лише за три місяці людина отримає 6 660 гривень. Гроші приходитимуть на рахунок, реквізити якого ви зазначите в заявці.

  До теми: 300 тисяч українців не можуть отримати пенсії через війну та окупантів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!